PRODEJ RODINNÉHO DOMU

Sluštice

Okres Praha Východ

14 950 000 Kč

Obytná plocha domu171 m²
Dispozice4+1 a 2+kk
Energetický štítekG
Materiál konstrukceCihla
Stáří domuPrvní polovina 20. stol.
Stav domuDobrý po částečné rekonstrukci
Plocha pozemku1 191 m²
Druh pozemkuZastavěná plocha a nádvoří, Zahrada
Sklon pozemkuRovinatý
SítěElektřina, studna, obecní čistička, vodovod, plyn, internet
ExtraStodola, dílny, 2 x garáž, skleník, sauna, pergola, parkování na pozemku

Exkluzivně Vám nabízím prostorný rodinný dům se zahradou v klidné obci Sluštice vzdálené 22 km od centra Prahy. Dvougenerační rodinný dům byl postaven v první polovině 20. století a během posledních patnácti let prošel částečnou rekonstrukcí při které byl dispozičně změněn na dvě samostatné bytové jednotky.  Na pozemku o rozloze 1 191 m² naleznete RD, stodolu, 2 garáže, dílny, pergolu, skleník a saunu. Svou rozlohou a typem staveb na pozemku je nemovitost vhodná pro spojení bydlení s podnikáním.

Rodinný dům se dělí na dvě dvoupodlažní bytové jednotky. Větší z nich má dispozici 4+1a podlahovou plochu 123 m². Menší je 2+kk na ploše 48 m². První z bytů má v přízemí kuchyň, obývací pokoj, pokoj se schodištěm do patra, koupelnu, wc a technickou místnost s čerpadlem. Ve druhém nadzemním podlaží jsou dva pokoje, šatna, koupelna, wc a balkón. Druhý byt má v přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu s wc a v patře ložnici s umyvadlem. V domě jsou plastové okna, topení je řešeno kotlem na tuhá paliva a u domu je přípojka na plyn, voda je ze studny, ale je možné se připojit na obecní vodovod, odpad se odvádí kanalizací do obecní čističky.

V těsném sousedství domu se nachází prostorná stodola na ploše 100 m², ve které je vybudovaná kotelna. Vedle ní jsou dílny, skleník, a pergola. Naproti domu je dvougaráž, která se používá, jako sklad.

V zahradě za domem je sauna, která je během chladných dnů ideálním místem pro relax a vzrostlé stromy, které poskytují příjemný stín v horkých letních dnech.

Okolí domu má klidný venkovský charakter a v rámci občanské vybavenosti zde naleznete mateřskou školku, obchod, restauraci, zastávku MHD ze které jste za 32 min. na metru Skalka. Vše ostatní naleznete v Praze ( 30 min. autem), v Říčanech ( 9 min. autem) a v Úvalech ( 9 min. autem).

Pokud Vás tenhle jedinečný dům zaujal a hledáte klidné místo pro rodinný život, nebo podnikání, tak mě neváhejte kontaktovat. Realitní služby i právní servis jsou zahrnuty v ceně. V případě zájmu o hypotéku Vás spojím se specialistou.

Petr Bařinka

+420 774 654 655
info@petrbarinka.cz

Chcete získat ZDARMA tržní odhad ceny Vaší nemovitosti?