PRODEJ RODINNÉHO DOMU

Masečín - Kiliánská ul.

Praha - Západ

7 750 000 Kč

Obytná plocha domu82 m²
Dispozice4+kk
Materiál konstrukceKombinace cihla a dřevo
Energetický štítekG
Stáří domu30. léta 20. stol.
Stav domuVelmi dobrý po rekonstrukci
Plocha pozemku594 m²
Druh pozemkuZastavěná plocha a nádvoří, Zahrada
Sklon pozemkuMírně svažitý
SítěElektřina, studna, internet
ExtraChata za domem, terasa, sklep, dílna, sklad, parkování na pozemku

Exkluzivně Vám nabízím celoročně obyvatelnou chatu ve Štěchovicích - Masečíně, která je v katastru nemovitostí vedena, jako rodinný dům. Původní stavba z 30. let 20. stol. prošla v roce 2015 kompletní rekonstrukcí při které bylo zvětšeno horní patro a přibyly tak dva pokoje navíc.

Chata má 2 nadzemní a 1 podzemní podlaží. Ve zvýšeném přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna a wc. Z obývacího pokoje můžete vyjít přímo na zastřešenou terasu a vychutnat si ranní kávu na čerstvém vzduchu. Do patra se dostanete po subtilním schodišti, které je důmyslně navrženo a  umístněno, tak aby šetřilo prostor obývacího pokoje. V podkroví naleznete dvě samostatné ložnice a menší prostor se skosenou střechou, který v původní stavbě sloužil na spaní. V suterénu je dílna, sklad (původně garáž pro menší vůz) a kotelna s kotlem na tuhá paliva.  Ve všech místnostech jsou rozvedeny radiátory, v obývacím pokoji je krb a klimatizace, kterou lze regulovat online. Celý dům je zateplen, má plastová okna, a izolační vlastnosti jsou velmi dobré. Konstrukce chaty je kombinací zděné podezdívky a dřevostavby, v domě je zavedená elektřina a internet, voda je ze studny a odpad je řešen septikem.

Na prostranství za domem, směrem k lesu se nachází menší samostatná zděná chata, kterou lze po rekonstrukci také proměnit v celoročně obyvetelný dům. Příjezdová cesta k domu byla vybudována v době kdy se jezdilo autem do garáže, nyní ji lze změnit v regulerní zahradu a s autem parkovat hned za branou pozemku. Vzhledem k tomu, že se dům nachází na břehu Vltavy, má vlastní nádrž na ryby, menší molo a součástí prodeje je i laminátový motorový člun.

Okolí domu má chalupářský charakter a i přesto, že je v těsné blízkosti silnice, tak je zde klid. Zadní brankou za domem můžete vyrazit na procházku a na houby do okolních lesů. K Vltavě se dostanete tunelem pod silnicí. Vltava je zde velmi čistá a je to opravdový ráj pro rybáře, kousek po proudu se nachází soutok se Sázavou, takže je zde plno míst, kde se dá aktivně rybařit. V blízkém okolí je také Slapská přehrada. V rámci občanské vybavenosti naleznete v sousední Davli, základní školu, mateřskou školku, obchod, restauraci, zastávku MHD, autobusu a vlaku. Do Prahy na Smíchov se dostanete autem za 20 min.

Pokud Vás tohle jedinečné místo zaujalo a hledáte přesně něco takového, tak mě neváhejte kontaktovat. Realitní služby i právní servis jsou zahrnuty v ceně. V případě zájmu o hypotéku Vás spojím se specialistou.

Petr Bařinka

+420 774 654 655
info@petrbarinka.cz

Chcete získat ZDARMA tržní odhad ceny Vaší nemovitosti?